Materiály a vybavení

LAMINO
skříň laminoLamino patří díky široké nabídce dekorů a povrchové struktuře mezi nejoblíbenější materiál pro vestavěné skříně. Korpus i vnitřní vybavení skříně se vyrábí z lamina o síle 18 mm a je standardně olepováno velmi odolnou tvrzenou ABS hranou. Dveřní výplně o síle 10 mm jsou vsazeny do hliníkových rámů. Velkou výhodou lamina je stálost barev a velmi snadná údržba. Vybrat si můžete z celkem 25 dekorů.

ZRCADLO
Zrcadlové výplně jsou vhodné do menších pokojů či předsíní, neboť opticky zvětšují prostor. Zadní strana zrcadla je standardně podlepována bezpečnostní folií, která zabraňuje zranění v případě rozbití. V naší nabídce naleznete zrcadlo stříbrné a bronzové.

SKLO LACOBEL A LACOMAT
skříň lacobelDekorativní sklo Lacobel je typické svým jasným vzhledem a širokou paletou působivých barev. Nabízí mnoho rozličných estetických řešení a splňuje všechny požadavky současných trendů architektury interiéru. Vysoká kvalita lakované vrstvy na zadní straně skla způsobuje jeho neprůhledný vzhled. Sklo Lacobel
je standardně dodáváno ve speciální bezpečností verzi SAFE, kdy je lakovaná strana skla opatřena polypropylenovou folií. Ta chrání nejen lak před poškrábáním, ale především zajišťuje ochranu osob proti úrazu v případě rozbití skla. 
Lacomat je charakteristický svým neutrálním matným a lehce průsvitným vzhledem. Originalita Lacomatu spočívá v jeho schopnosti sladit se s jakýmkoliv vybavením interiéru.

RÁMY
rám ER-10rám EN-10Rámy dveří jsou důležitým prvkem každé vestavěné skříně nejen z důvodu estetických, ale především funkčních. Vestavěné skříně FLEXIBLE jsou standardně vybaveny vysoce kvalitními hliníkovými rámy se zárukou 10 let. Hliníkový systém posuvných dveří nabízíme v provedení EN-10 a ER-10.

MODULY
modulVnitřní uspořádání a vybavení vestavěné skříně FLEXIBLE vychází zcela vstříc vašim přáním a požadavkům. Záleží tedy jen na vás, jaké typy modulů si pro vaši vestavěnou skříň vyberete. V nabídce naleznete klasické policové moduly, policové v kombinaci se šatní tyči či doplněné o zásuvkové boxy. Důležitým faktorem pro výběr vhodných modulů je šířka a hloubka vaší vestavěné skříně. Na výběr máte celkem z 56 modulů.

DĚLENÍ DVEŘÍ
dělení dveříChcete k vestavěné skříni dveře dělené na více částí? Kombinovat různé barvy či materiály? Nebo dáte raději přednost dveřím se zrcadlovou výplní v celé ploše? I v tomto případě je výběr jen na vás. Vyberte si typ dveří, který odpovídají vašim představám a zároveň bude vhodným doplňkem vašeho interiéru. Vybírat můžete z nabídky 42 typu dělení dveří.