Vestavěné skříně

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ

Vestavěné skříně na míru jsou nejoptimálnější variantou účelného řešení úložných prostor. Uživatelé oceňují jejich praktičnost, moderní provedení a variabilitu. Je to perfektní a efektivní řešení pro Váš dům , byt či kancelář.

Přijďte k nám do kanceláře, kde Vám naši návrháři vytvoří vizualizaci, pomůžou s výběrem materiálů a sestavením komponentů dle vašich možností. Pomůžeme Vám využít veškerý prostor co nejefektivněji za pomocí nejmodernějších technologií.

To vše samozřejmě zcela zdarma!

Vyzkouejte náš ONLINE NÁVRHÁŘ VESTAVĚNÝCH SKŘÍNÍ a vytvořte si vlastní návrh. Cenu zjistíte ihned!

Technologie

Aby krásný vzhled nebyl jen krátkodobou záležitostí, vyrábíme pro Vás vestavěné skříně nejen z krásných, ale také odolných materiálů, které jsou snadno udržovatelné a precizně technologicky zpracované.

Na korpus skříně je používáno lamino v mnoha odstínech dřevodekorů a unibarev předních českých výrobců.

Existuje velké množství řešení výplně dveří. Vše zaleží na Vašem vkusu a na částce, kterou chcete do vestavěné skříně investovat. Při výběru myslete na to, že je to část skříně, která dotváří vzhled celého interiéru. Mezi nejpopulárnější výplně patří barevná skla LACOBEL, která jsou v naší nabídce k dispozici v mnoha odstínech. Dalšími možnostmi jsou dýhované a MDF desky lakované do vysokého lesku. Nejlevnější variantou výplně posuvných dveří je neméně atraktivní lamino a nebo také zrcadlo, které opticky zvětší prostor Vašeho interiéru.

 Všechny materiály se dají libovolně kombinovat, a tak si můžete design vestavěné skříně zvolit dle Vaší fantazie.

Funkčnost vestavěné skříně závisí také na uspořádání vnitřních komponentů. Mezi klasické vybavení patří police, šatní tyče, výsuvné police, zásuvky s tlumeným zavíráním, drátěné koše nebo věšáky na různé doplňky - páskovník, kravatník, ...